Какой должна быть сиделка для пожилого человека

Прибирання, закупівля продуктів, приготування їжі, допомога у виконанні призначень лікаря і прийомі ліків – такий звичайний перелік обов’язків доглядальниці, найманої для літньої людини. Якими якостями повинна володіти хороша доглядальниця, щоб впоратися зі своїми обов’язками “на відмінно»!

Якою має бути доглядальниця для літньої людиниУніверсального набору вимог до вмінь і кваліфікації доглядальниць не існує. В одній ситуації літній людині потрібно просто компаньйон і невелика допомога по господарству, в іншій – кваліфікований догляд через важку хворобу і втрати навичок самообслуговування.

Але незалежно від досвіду і наявних знань існують базові основоположні якості, якими повинна володіти доглядальниця:

Чесність і сумлінність

Довіра до доглядальниці – питання першорядної важливості, нерідко має болше значення, ніж наявність медичного освіту і великого досвіду. Адже довірити турботу про близьку і впустити в будинок сторонньої людини можна за умови виключного довіри. Жоден сертифікат або диплом не є підтвердженням, на жаль, порядності співробітника. У приватних пансіонатах для літніх «Комфортний Дім» все доглядальниці при прийомі на роботу проходять ретельну перевірку, а їх робота строго контролюється керуючої.

фізична витривалість

Навіть найбільш кваліфікована і чесна доглядальниця зможе впоратися з роботою тільки за умови хорошого здоров’я і фізичної витривалості. Визначаючи коло обов’язків доглядальниці, обов’язково уточніть, чи вистачить її можливостей на їх виконання. У пансіонаті за благополуччя і комфорт постояльців відповідає цілий штат співробітників: доглядальниці, медсестри, покоївки, кухарі, соціальні педагоги, керуючий. Одній людині часом просто не під силу виконати весь необхідний комплекс заходів – прибирання, приготування їжі, організацію дозвілля, виконання призначень лікаря і т.п.

медична підготовка

При догляді за важкохворими і лежачими пацієнтами часто потрібне виконання процедур і маніпуляцій, які вимагають спеціальної медичної підготовки. Тому наймаючи доглядальницю для людини з обмеженими фізичними можливостями, слід уточнити наявність у неї медичної освіти. У пансіонатах «Комфортний Дім» догляд за постояльцями спільно з доглядальницями здійснюють професійні медичні сестри, освіту і досвід яких підтверджені відповідними документами.

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

  Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!