Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

096 831 05 96

ВАШ ВИБІР - НАША ТУРБОТА

Вашим рідним – краще, як вдома!

Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні
Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!

Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!

Пансіонат для похилих
КОМФОРТ

Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні

Спеціальний догляд за лежачими

Заходи щодо запобігання пролежнів та застійної пневмонії. Спеціальні застосування для самостійного пересування (ходунки, візки).

медицинский контроль за лежачими больными

Лікарський контроль

Контроль артеріального тиску, ваги, стільця. Щотижневий огляд досвідченим терапевтом. При потребі послуги лікаря реабілітолога, терміновий виклик лікаря.

ежедневная гигиена дом престарелых

Щоденна гігієна

Індивідуальний гігієнічний та косметичний догляд. Спеціально обладнані для літніх людей ванні кімнати.

ПАНСІОНАТ КОМФОРТ

Спеціальний догляд за лежачими

Ми проводимо профілактику ускладнень у лежачих хворих (пролежні, пневмонія). У нас є ортопедичні матраци, спеціальні пристосування для безпечного проживання.

Прогулки на свіжому повітрі

Користь прогулянок на свіжому повітрі всім відома. Ми проводимо щоденні прогулянки на безпечній території пансіонату під наглядом особистої доглядальниці.

Лікарський контроль

Лікарі з вищою медичною освітою проводять регулярні огляди, вимірюють показники рівня цукру в крові, артеріального тиску, проводять реабілітацію та професійне лікування в разі потреби.

Контроль прийому препаратів

Лікар і медсестра стежать за своєчасним прийомом медикаментів і дотриманням рекомендацій лікаря.

Щоденна гігієна

Личная сиделка оказывает помощь в проведении ежедневных процедур по уходу – принять душ, переодеться, справить нужду, расчесать волосы.

Психологічна підтримка

Ми піклуємося про ваших близьких, їх настрої і самопочутті, психолог проводить бесіди, щоб допомогти позбавитися від депресії.

С чого почати?

Ваш дзвінок

Ми повинні дізнатися про Вашу ситуацію, щоб зрозуміти як ми можемо допомогти

Узгодження

Наші фахівці розроблять програму і узгодять з Вами всі деталі

Переїзд

Ми допоможемо з транспортуванням і переїздом

Проживання

Ви можете відвідувати мешканця в будь-який час, розмовляти по телефону або скайпу

Приватні пансіонати ``Комфорт`` для людей похилого віку в Україні

Літнім людям важко бути тягарем близьким. З роками багато людей не в змозі самостійно себе обслужити в повсякденному житті. Те, що раніше було просто, поступово стає серйозною проблемою. У цьому випадку допомога професіоналів допоможе зробити життя комфортним. Пансіонат для літніх людей в “Комфортний Дім” готовий радо зустріти гостей.

Пропоновані розцінки враховують якість обслуговування, докладніше про ціни, умови, додаткові послуги можна поговорити по телефону або приїхавши в офіс. Ми ставимося до гостей як до особистих друзів. Кожного відвідувача чекають: привітне звернення, повага та турбота. Враховуємо побажання кожного, створюємо максимально комфортні умови реабілітації для людей похилого віку які мають проблеми зі здоров’ям.

Будинки та пансіонати для пристарілих “Комфорт” в Києві, Львові, Харкові – це місце, де піклуються про ваших близьких. Ми створили затишну атмосферу для комфортного проживання людей похилого віку, лежачих хворих, пенсіонерів з обмеженими можливостями. Вибираючи наш пансіонат для людей похилого віку ви гарантуєте близькій людині щасливу старість!

Ми пропонуємо широкий спектр послуг по догляду за людьми похилого віку, професійну реабілітацію після переломів, перенесених захворювань – інсульт, інфаркт. Наш медичний персонал проходить ретельний відбір при вступі на роботу. Ми гарантуємо шанобливе ставлення і турботу про ваших близьких!

ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА ОНЛАЙН

Вашій близкій людині потрібно турбота, догляд і спілкування?
Залиште Ваші контактні дані та через кілька хвилин
Вам передзвонить завідувач і відповість на будь-які питання!
Спеціаліст з виїздом до Вас додому проконсультує вас про умови пребуванняї.

Комплексна турбота про ваших близьких

Наші Послуги

1. Геріатричний і медична реабілітація

 • У приватних геріатричних центрах для літніх людей Комфортний Дім з пацієнтами проводиться комплексна робота. Ми прагнемо активізувати кожного свого підопічного, надаємо допомогу максимально чуйно, але ефективно.
 • Уповільнення процесу розвитку деменції і хвороби Альцгеймера за допомогою щоденних комунікативних, розвиваючих, психологічних занять.
 • Відновлення втрачених функцій після інсульту, інфаркту, травм і операцій.
 • Мобілізація немобільних людей похилого віку і пацієнтів в кріслах-колясках.
 • Формування програми реабілітації та плану сестринського догляду на мультидисциплінарному медичній раді після комплексної геріатричної оцінки стану літньої людини. Наприклад, якщо у нашого підопічного погано працює рука, ми розробляємо її і розвиваємо дрібну моторику, щоб він міг тримати чашку.

2.Медичне обслуговування

Платний геріатричний центр Комфортний Дім пропонує не тільки відпочинок і проживання, а й кваліфіковану допомогу команди лікарів. Наші підопічні цілодобово отримують медичний і сестринський догляд. Ми контролюємо прийом ліків, робимо уколи, ставимо крапельниці, проводимо фізіопроцедури, ЛФК та ​​інші заходи для зміцнення здоров’я пацієнтів.

 • Медична ліцензія по терапії, психіатрії, геріатрії, реабілітації, сестринської справи і паліативної допомоги.
 • В екстрених ситуаціях медперсонал діє по протоколам.
 • Налагоджена комунікація з лікарями для підбору терапії.
 • Мультидисциплінарна команда: реабілітолог, лікар-геріатр, психіатр, терапевт, логопед, нейропсихолог, головна медична сестра, соціальний працівник.

3. Соціалізація, розвиток

У центрі для літніх людей працюють тільки професіонали, які активізують літніх людей і допомагають їм відновити когнітивні функції. Для цього застосовуються різні методики.

 • Психологічна терапія: музична, арт-терапія, Гарденотерапія (психосоціальна і трудова реабілітація за допомогою догляду за рослинами), пет-терапія (спілкування з домашніми тваринами), терапія ляльками.
 • Заняття з психологом-аніматором, спрямовані на відновлення дрібної моторики, пам’яті, мови.
 • Активізація маломобільних пацієнтів. Наш приватний пансіонат для людей похилого віку та інвалідів в Києві, області та всій Україні в своєму розпорядженні спецобладнанням: геріатричними кріслами, активно-пасивними тренажерами і т. Д.
 • Дихальна гімнастика. Проводиться за призначенням лікаря і є частиною реабілітації.

3. Цілодобовий контроль здоров'я і безпеки

Кожен підопічний центрів для літніх людей Комфортний Дім знаходиться під наглядом медперсоналу. Ми працюємо з міжнародних протоколів.

 • Проводимо оцінку стану літньої людини за допомогою комплексу тестів, які включають шкалу Нортона для оцінки схильності до утворення пролежнів, оцінку ризику падіння, шкалу болю, шкалу депресії та ін.
 • Регулярно запрошуємо для огляду підопічних лікарів-геріатрів та фахівців інших профілів.
 • Щодня враховуємо споживану рідина, ставимо оцінку настрою, зайнятості і рухливості пацієнта.
 • Призначаємо програму догляду та реабілітації, спрямовану на збереження навичок самообслуговування і повернення втрачених рухових здібностей.
 • Спостерігаємо за своїми підопічними в нічний час (в центрах працюють пости чергових медсестер).

3. 5-разове харчування з урахуванням потреб клієнта

У центрах Комфортний Дім особлива увага приділяється харчуванню пацієнтів. Ми пропонуємо повний пансіон для літніх людей.

Наші співробітники враховують звички і смаки клієнтів в їжі, ковтальний рефлекс, ступінь самостійності при годуванні.

 

 • Відстежуємо фактори, які впливають на апетит: від раціону і ступеня подрібнення їжі до того, з ким клієнт сидить за столом.
 • При незапланований зниженні ваги коригуємо раціон.
 • Залучаємо до роботи професійного дієтолога, який становить основне меню відповідно до особливостей травлення пацієнтів.
 • При складнощі з ковтанням, жуванням і травленням подаємо протерту їжу.
 • При необхідності складаємо індивідуальне меню, що враховує стан здоров’я літньої людини, тому наші установи можна порівняти з елітними санаторіями.

Наші послуги по догляду за вашими близькими

Все, що ми робимо, найкращим чином позначиться на здоров'ї похилих людей та вашому добробуті

Ми прислухаємося до бажань наших постояльців і працюємо над тим, щоб створити сприятливу атмосферу в будинку для літніх людей!

0 +

Обслуговуються пацієнтів

0 +

Можемо прийняти

ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА ОНЛАЙН

Вашій близкій людині потрібно турбота, догляд і спілкування?
Залиште Ваші контактні дані та через кілька хвилин
Вам передзвонить завідувач і відповість на будь-які питання!
Спеціаліст з виїздом до Вас додому проконсультує вас про умови пребуванняї.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої дані, і наші спеціалісти зв'яжуться з вами якнайшвидше

  Відгуки і подяки

  Що кажуть про нас?

  Останні новини

  Найчастіші питання та відповіді

  Що робити, якщо літня людина відмовляється їхати в пансіонат?

  Нерідко у людей похилого віку всілякі переїзди і зміна обстановки викликають почуття самотності і депресії, і вони починають звинувачувати близьких в спробах позбутися їх і небажанні доглядати за родичем. Наші психологи нададуть вам сприяння і допоможуть делікатно і етично пояснити вашим близьким переваги проживання в будинку для літніх людей. Ще ми пропонуємо поліпшити самопочуття ваших близьких при проживанні в санаторії з лікувально-оздоровчою програмою. Там літня людина пройде всебічне медичне обстеження і отримає професійну допомогу лікарів та реабілітологів, а так само зможе насолодитися відпочинком і захоплюючим дозвіллям в комфортних умовах приватного пансіонату-санаторію для літніх людей, який знаходиться в екологічно чистому районі.

  Які потрібні документи, щоб жити в пасіонате?

  Після консультації зі співробітниками нашого пансіонату ми складемо для вас список необхідних документів для складання договору і термінів проживання в будинку для літніх людей. Вам потрібно надати копію паспорта опікуна і літнього родича, які становлять договір про добровільне бажання проживати в хоспісі. Крім того, знадобитися довідка від лікаря з переліком захворювань і інформацією про стан здоров’я літньої людини, про необхідної медичної допомоги, реабілітації, прийомі ліків, а так само список аналізів – це допоможе скласти індивідуальний план проживання в пансіонаті та перелік лікувально-оздоровчих заходів для контролю за станом здоров’я і лікування захворювань.

  Як часто можна відвідувати родича?

  Ви маєте повне право відвідувати близьку людину в будь-який час доби. Ми працюємо без свят і вихідних, наші двері завжди відкриті для гостей. Ми працюємо відкрито і прозоро, ви можете приїхати в будь-який момент і переконатися в тому, що вашому родичу надають належну медичну допомогу, турботу і любов. Ми вітаємо відвідування і спільне проведення часу членів сім’ї з літньою людиною, тому що це сприяє позитивному настрою у постояльців.

  Як можна поддржівать зв'язок з родичем?

  Сучасні технології дозволяють не просто говорити по телефону або спілкуватися за допомогою повідомлень, а й розмовляти по відео зв’язку. Ви можете використовувати Viber, Telegram, Skype і інші технології, щоб завжди залишатися на зв’язку з близькою людиною. Ми не обмежуємо постояльців і членів їх сім’ї в спілкуванні. Навпаки, сприяємо регулярного спілкування та взаємодії з родичами.

  Що буде, якщо стан родича зміниться?

  Ми регулярно інформуємо близьких про будь-які зміни в стані здоров’я літньої людини, як в кращу, так і в гірший бік. Ми ведемо ретельний моніторинг і контроль змін. У більшості випадків – це зміни в кращу сторону, завдяки професіоналізму лікарів та реабілітологів. Але якщо стан погіршитися або літня людина буде в пригніченому настрої – ми в першу чергу повідомимо про це вам. Крім того, ми запропонуємо вам план дій, якщо стан вашого близького змінилося.

  Мені потрібно самостійно купувати і привозити ліки для родича?

  Наш персонал проводить щоденне обстеження стану літньої людини, вимірювання рівня глюкози в крові, артеріального тиску і інших показників, що впливають на здоров’я. Якщо ваш родич приймає ліки, але у вас немає часу, щоб приїхати і привезти все необхідне для медикаментозного лікування – наші фахівці завжди готові піти вам на зустріч. Ми складемо список всього необхідного, для підтримки здоров’я вашого близької людини і самостійно купимо препарати, зберігши чеки і надавши їх вам для оплати у зручний для вас час.

  У вашого персоналу є медичні сертифікати та дипломи?

  Медична освіта є невід’ємною частиною формування команди співробітників, які проводять роботу з літніми людьми. Наші фахівці мають диплом про вищу освіту, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Що стосується сестринського догляду – доглядальниці проходять ретельний відбір при прийомі на роботу особисто у керівника пансіонату, це дозволяє переконатися в професіоналізмі, особистих якостях і компетентності медичного персоналу, який цілодобово знаходиться з вашими близькими. Наш персонал – висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи і бездоганною репутацією.

  Чому стан родича погіршився з появою доглядальниці на дому?

  Багато доглядальниці, які надають допомогу людям похилого віку на дому не мають медичної освіти, досвіду роботи і переслідують корисливі цілі. Для них ваш родич – це робота, вони не виявляють емпатії або поваги і не володіють чуйністю, розумінням. Вони просто виконують свої обов’язки, за які отримують гроші, не піклуючись при цьому про настрої або переживаннях вашого близької людини. Ви ніколи не зможете бути впевнені в сторонню людину, якого пустили в свій будинок. Гарантія безпеки і професіоналізму – це доглядальниця в приватному пансіонаті, яка має необхідні навички, а так само людські якості, що дозволяє не тільки надавати послуги з догляду на високому рівні, а й стати літній людині справжнім другом.

  Які усслугі не входять до вартості проживання в пансіонаті?

  При проживанні в пансіонаті ви самостійно оплачуєте ліки, які призначив лікар. Так само ви можете попросити наших співробітників оновлювати список препаратів і надавати вам чеки про оплату. У вартість перебування не входить покупка одноразових пелюшок і підгузників в разі потреби. Якщо у вас немає часу щоб купувати і привозити все необхідне – ми можемо робити це самостійно, надавши вам чеки в кінці місяця для оплати.