Доглядальниця для людини похилого віку

«Доглядальниці. Дешево. » – такі оголошення в достатку знаходить кожен, хто шукає доглядальницю для літньої людини, який переніс інсульт, інфаркт або, у якого діагностовано деменція. Але як вибрати із запропонованого різноманіття дійсно надійний варіант? Найм доглядальниці завжди пов’язаний з певним ризиком, пускаючи в будинок сторонньої людини ви повинні бути впевнені в його порядності, чесності і сумлінності.

У мережі пансіонатів «Комфотний ДІМ» трудяться кваліфіковані доглядальниці для літніх людей, які проходять ретельний відбір при прийомі на роботу і мають великий досвід догляду за літніми людьми з Альцгеймера, лежачими хворими, інвалідами-колясочниками. Робота доглядальниць в пансіонатах знаходиться під постійним контролем керуючої, регулярно проводяться аудиторські перевірки.

Якщо потрібно доглядальниця пристарілого людині, ознайомтеся з пропозицією приватних пансіонатів преміум класу «Комфотний ДІМ», зателефонувавши за тел. 063 770 63 80 або залишивши заявку онлайн.


Обов’язки доглядальниці

Під загальним доглядом за старими людьми розуміється задоволення базових потреб і надання йому необхідної допомоги у вирішенні побутових питань.

Професійна доглядальниця для літньої людини має широке коло обов’язків, який включає наступні пункти:

  • ☑ Виконання санітарно-гігієнічних заходів. Доглядальниця по догляду за людьми похилого віку повинна вміти правильно мити, купати, обтирати підопічних, своєчасно міняти натільну і постільну білизну. Вона зобов’язана знати, як виконувати дані дії акуратно і ефективно, щоб не нашкодити хворому. Якісно організований санітарно-гігієнічний режим дозволяє попередити розвиток і поширення інфекцій, прискорити одужання.
  • ☑ Прибирання і провітрювання кімнати, забезпечення доступу сонячного світла. Навіть, якщо літня людина зберігає високий рівень самостійності, дбати про чистоту приміщення, в якому він проживає, з віком все важче. Тому допомога доглядальниці в цьому питанні дуже важлива.
  • ☑ Надання допомоги в годуванні, справляння природних потреб організму, подача судна. Їжа та спорожнення сечового міхура і кишечника – одні з основних потреб людини. Ряд захворювань унеможливлює самостійне харчування і оправлення природних потреб. У таких випадках в обов’язки доглядальниці для літнього включається цей делікатний пункт.
  • ☑ Контроль фізіологічних параметрів. Доглядальниця повинна регулярно вимірювати показники температури, артеріального тиску, пульс і рівень цукру в крові. Крім того, в обов’язки доглядальниці входить організація правильного режиму дня і м’який контроль за його виконанням.
  • ☑ Лікарська терапія, виконання процедур і маніпуляцій, призначених лікарем. Доглядальниця повинна забезпечити своєчасний прийом ліків в необхідному обсязі, при необхідності – виконати ін’єкції, поставити крапельницю, змінити катетер, мочеприймальник.
  • ☑ Організація правильного і своєчасного харчування. Раціон літньої людини повинен повністю задовольняти потреби організму в білках, жирах, вуглеводах, мікроелементах і вітамінах. Дієтичне меню складається на основі рекомендацій лікаря і з урахуванням індивідуальної непереносимості страв. Страви повинні бути смачними, поживними, красиво сервірованими.
  • ☑ Профілактика ускладнень. Доглядальниця пристарілого повинна ретельно контролювати стан шкіри лежачих хворих з метою попередження пролежнів, правильно визначати тип поразок шкірних покривів, якщо такі помічені і вживати заходів для їх усунення.
  • ☑ Створення позитивної атмосфери. Хороша доглядальниця для хворого літньої людини стає для свого підопічного справжнім другом, який підбадьорить, заспокоїть хворого, обговорить з ним життєві питання.

Ми розповіли вам про наші переваги, до запису Вашої рідної людини в пансіонат залишився один дзвінок!

063 770 63 80

 

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

  Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!