Догляд за літніми людьми з деменцією

Деменція – синдром, обумовлений патологічними процесами в головному мозку. Важкий стан пов’язано з втратою розумових функцій. Хвора людина втрачає здатність тверезо мислити, пізнавати близьких людей і орієнтуватися в просторі, відбуваються незворотні зміни особистості.

Приватний будинок для людей похилого віку з деменцією «Комфортний ДІМ» – це можливість забезпечити близькій людині цілодобовий догляд, безпечний простір і доступні йому форми цікавого дозвілля.

Коли потрібен пансіонат для людей з деменцією?

Ознаки та симптоми, які супроводжують втрату когнітивних функцій, можуть мати різну ступінь вираженості:

 • різко змінився характер і звички;
 • не утримуються в пам’яті відповіді на недавно поставлені запитання;
 • людина відчуває труднощі з орієнтацією і запам’ятовуванням послідовності подій.

Безумовно, початкові симптоми не завжди є вагомою підставою, щоб помістити потребує турботі людини в спеціалізований пансіонат. Прийняти рішення про необхідність сторонньої допомоги у догляді за підопічним з деменцією можна, відповівши на наступні питання:

 • Спокійні Ви, коли хворий з деменцією перебуває вдома один? Чи присутній у Вас впевненість, що він не заблудиться, не впаде, не створить небезпечну ситуацію для себе та інших осіб?
 • Чи вважаєте Ви, що догляд в домашніх умовах є достатнім, щоб забезпечити комфортне і безпечне проживання, а також гідну якість життя близької людини?

Будинок пристарілих для хворих на деменцію «Комфортний ДІМ» допоможе впоратися з емоційною, психологічної та фізичної навантаженням сім’ям, в яких є родичі з деменцією. Адже втрата розумових здібностей важка не тільки для хворого, але для оточуючих його людей. Тому звернення пансіонат для людей похилого з деменцією – розумне рішення, яке полегшить життя хворого і його рідних.

Переваги наших пансіонатів для хворих на деменцію

Вибрати хороший пансіонат для людей з деменцією  – відповідальне завдання. Догляд за такими хворими вимагає бездоганної професійної організації, терпіння і милосердя. Приватні пансіонати для хворих на деменцію, що входять в мережу «Комфортний ДІМ», мають цілу низку незаперечних переваг:

 • Цілодобовий догляд. За кожним гостем закріплюється особиста денна доглядальниця і чергова доглядальниця в нічний час. Правильний режим дня, посильні для літніх заняття і вправи, прогулянки на свіжому повітрі, спілкування і позитивна атмосфера допомагають хворим краще справлятися з недугою.
 • Якісне харчування. Дотримання дієтичних факторів здатне уповільнити або полегшити перебіг захворювань, що призводять до втрати когнітивних здібностей. Меню складається з здорових страв зі збалансованим вмістом корисних речовин, вітамінів і мікроелементів.
 • Досвідчений персонал. Всі співробітники в приватних пансіонатах проходять ретельний відбір, який передбачає перевірку не тільки професійних, а й особистих якостей. Доглядальниці та обслуговуючий персонал відрізняють доброта, уважність, сумлінність і толерантність, тактовна і дбайливе ставлення до постояльців.
 • Медичний супровід. У пансіонат регулярно приїжджає лікар, який призначає ліки, коригує лікування, дає рекомендації щодо дієти і розпорядку дня. При необхідності ви можете телефонувати вузькоспеціалізованих лікарів, візити сімейних лікарів.
 • Гарантії якості. Кожен пансіонат «Комфортний ДІМ» – це затишний і безпечний будинок для людей похилого віку для людей з деменцією, який регулярно проходить незалежні перевірки якості обслуговування, аудит персоналу і території. Особлива увага приділяється протипожежної безпеки.
 • Індивідуальний підхід. План доглядають заходів складається з урахуванням індивідуальних показників.
 • Безпека і оснащеність. Територія кожного з наших пансіонатів відповідає всім критеріям безпеки. Ванні кімнати, туалети оснащені поручнями. Якщо вам потрібен пансіонат для лежачих хворих з деменцією, ми готові запропонувати кімнати з функціональними ліжками. Ведеться цілодобове відеоспостереження, встановлена ​​сучасна система пожежної безпеки.
 • Зручне місце розташування. Якщо ви шукаєте будинок для людей похилого віку з деменцією, який би знаходився недалеко від будинку, в транспортній доступності від метро і залізничних станцій, то ми готові запропонувати варіанти, серед яких ви зможете підібрати відповідний.
  Дозвілля та розваги. Щодня проводяться заняття з соціальним педагогом, спрямовані на уповільнення розвитку деменції, цікаві анімаційні заходи.

Ми розповіли вам про наші переваги, до запису Вашої рідної людини в пансіонат залишився один дзвінок!

063 770 63 80

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

  Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!