Догляд за лежачими людьми похилого віку

Ситуація, коли людина опиняється прикутим до ліжка, – дуже складна і болюча як для самого хворого, так і для його родичів. Пансіонат для лежачих людей похилого віку «КОМФОРТНИЙ ДІМ» допоможе впоратися з непростими життєвими обставинами і організувати якісний професійний догляд за лежачим хворим.

Приватний будинок для людей похилого віку для лежачих – сучасний заклад, в якому працюють досвідчені доглядальниці і медичний персонал, які досконало володіють вміннями і навичками з догляду за лежачими хворими. Правильно організовані доглядають заходи здатні значно поліпшити фізичний стан літньої людини, прискорити його одужання, зробити перебування в ліжку комфортним у фізичному та емоційному плані.

Нерідко, ті, хто страждає від хронічних захворювань, не потребують активного лікування і щоденному лікарського нагляду. Набагато краще вони відчувають себе не в умовах лікарняної палати, а в затишній домашній обстановці і сприятливих побутових умовах, які їм забезпечує приватний будинок престарілих для лежачих хворих.

Залишити заявку на розміщення лежачого хворого в одному з пансіонатів мережі «КОМФОРТНИЙ ДІМ» ви можете за тел. 063 770 63 80  Наші співробітники детально відповідять на всі ваші запитання, допоможуть вибрати пансіонат зі зручним розташуванням, щоб ви могли відвідувати близької людини, не витрачаючи багато часу на дорогу.

Що включає в догляд в пансіонаті для лежачих людей похилого?

Людина, що опинився прикутим до ліжка, в будь-якому віці потребує грамотному догляді і кваліфікованої допомоги. Але з віком слабшають захисні і відновні сили організму, збільшується ризик патологій. Тому пансіонати для лежачих пенсіонерів «КОМФОРТНИЙ ДІМ» підходять до організації догляду за лежачими хворими з максимальною відповідальністю і увагою.

Розрізняють загальний і спеціальний догляд. До заходів загального догляду відносяться наступні пункти:

 • ☑ Ретельний нагляд за станом хворого
 • ☑ Допомога у виконанні щоденних гігієнічних процедур
 • ☑ Приготування їжі та подальше годування
 • ☑ Підтримка порядку і чистоти в кімнаті хворого
 • ☑ Профілактика пролежнів, контрактур, тромбів, інфекційно-запальних процесів в легенях, безсоння
 • ☑ Допомога в справляння природних потреб
 • ☑ Виконання доступних фізичних вправ з метою попередження атрофії м’язів, проблем з шлунково-кишковим трактом і дихальною системою
 • ☑ Складання правильного розпорядку дня з урахуванням фізичного стану та потреб хворого
 • ☑ Створення позитивної доброзичливої ​​атмосфери і умов для активного дозвілля

Спеціальний догляд представляє сукупність заходів і заходів, які призначені лікарем. До даних прийомів відносять:

 • ☑ Точне і акуратне виконання приписів лікуючого лікаря
 • ☑ Масаж і фізіопроцедури
 • ☑ Дотримання дієти і питного режиму
 • ☑ Заходи, що мають на меті нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту

Той, хто доглядає персонал приватних будинків престарілих «Комфортний дім» проходить ретельний відбір на предмет професійних і особистих якостей. Доглядальниці та медсестри мають високу кваліфікацію, з повагою ставляться до людської гідності своїх підопічних.

Дізнатися докладніше про умови проживання і забронювати номер в одному з наших пансіонатів для сліпих та слабким зором можна по телефону з 9-00 до 21-00 або в будь-який час доби, залишивши заявку на сайті. Можливе укладання договору з виїздом до Вас.

063 770 63 80

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

  Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!