Реабілітація після інсульту

Пансіонати «Комфортний ДІМ» мають все необхідне для організації якісного догляду за хворими та реабілітації після інсульту. Досвідчений персонал, цілодобовий контроль, сучасне медобладнання, здорове збалансоване харчування, а також виконання всіх заходів у рамках індивідуальної програми реабілітації, складеної лікуючим лікарем, сприяють швидкому одужанню.

Інсульт – гостре апоплексичного удару, який призводить до порушення роботи і пошкодження тканин головного мозку. Наслідком інсульту є цілий ряд важких неврологічних порушень – частковий або повний параліч, дефекти мови, втрата зору, слуху, втрата довгостроковій або короткочасної пам’яті.

Правильна реабілітація людей похилого після інсульту – запорука успішного відновлення. Чим раніше буде розпочато реабілітаційні заходи, тим швидше будуть досягнуті результати і вище ймовірність повернення хворого до повноцінного життя. Тому дуже важливо забезпечити близькій людині, що переніс інсульт, належний догляд, організувати відновлення в комфортних психологічних і необхідних медичних умовах.

Чому реабілітація після інсульту в пансіонаті краще відновлення в домашніх умовах

Чи вдасться подолати хворобу і подолати її важкі наслідки? Цей питання хвилюють всіх, чиї близькі перенесли інсульт. Сім’ям доводиться вирішувати цілий ряд нагальних завдань: облаштовувати кімнату хворого, купувати необхідне обладнання, опановувати навичками з догляду за хворими з функціональними порушеннями, знаходити час для виконання необхідних заходів.

Справитися з таким навантаженням надзвичайно важко, до того ж усіх зусиль можуть не принести бажаного результату. У родичів хворого часто бракує спеціальних знань і умінь, які потрібні для успішної реабілітації людей похилого віку після інсульту.

Реабілітація після інсульту в пансіонаті дозволяє організувати догляд на професійному рівні і забезпечить досягнення цілого ряду важливих цілей:

  • Попередження розвитку ускладнень – пролежнів, контрактур, застійної пневмонії, набряків рук і ніг, дисфункцій сечового міхура і кишечника.
  • Ретельний контроль за фізичними показниками. Особливо важливо стежити за верхньою межею артеріального тиску, щоб своєчасно вжити заходів у разі небезпечного підвищення.
  • Правильне харчування, засноване на принципах дієти при гіпертонічній хворобі і атеросклерозі.
  • Систематичність, безперервність і послідовність всіх терапевтичних, медикаментозних і відновлювальних заходів.
    Рухова і мовна реабілітація. Заняття лікувальною фізкультурою, масаж, постійний вербальний контакт з хворим сприяють прогресу.
  • Створення позитивного настрою. Депресію, апатію, негативізм, тривожність відносять до числа факторів, які мають негативний вплив на ефективність реабілітації. Тому важливо професійно допомогти хворому в подоланні емоційних розладів.

Базовий принцип реабілітації після інсульту – максимально ранній початок відновної терапії. Зателефонувати нам можна за телефоном   0637706380 – з 9 ранку до 21 вечора або залишити заявку онлайн в будь-який час доби.

Ми розповіли вам про наші переваги, до запису Вашої рідної людини в пансіонат залишився один дзвінок!

0637706380

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

  Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!