Якою має бути доглядальниця для літньої людини

Прибирання, закупівля продуктів, приготування їжі, допомога у виконанні призначень лікаря і прийомі ліків – такий звичайний перелік обов’язків доглядальниці, найманої для літньої людини. Якими якостями повинна володіти хороша доглядальниця, щоб впоратися зі своїми обов’язками “на відмінно»!

Універсального набору вимог до вмінь і кваліфікації доглядальниць не існує. В одній ситуації літній людині потрібно просто компаньйон і невелика допомога по господарству, в іншій – кваліфікований догляд через важку хворобу і втрати навичок самообслуговування.

Але незалежно від досвіду і наявних знань існують базові основоположні якості, якими повинна володіти доглядальниця:

Чесність і сумлінність

Довіра до доглядальниці – питання першорядної важливості, нерідко має болше значення, ніж наявність медичного освіту і великого досвіду. Адже довірити турботу про близьку і впустити в будинок сторонньої людини можна за умови виключного довіри. Жоден сертифікат або диплом не є підтвердженням, на жаль, порядності співробітника. У приватних пансіонатах для літніх «Комфортний Дім» все доглядальниці при прийомі на роботу проходять ретельну перевірку, а їх робота строго контролюється керуючої.

фізична витривалість

Навіть найбільш кваліфікована і чесна доглядальниця зможе впоратися з роботою тільки за умови хорошого здоров’я і фізичної витривалості. Визначаючи коло обов’язків доглядальниці, обов’язково уточніть, чи вистачить її можливостей на їх виконання. У пансіонаті за благополуччя і комфорт постояльців відповідає цілий штат співробітників: доглядальниці, медсестри, покоївки, кухарі, соціальні педагоги, керуючий. Одній людині часом просто не під силу виконати весь необхідний комплекс заходів – прибирання, приготування їжі, організацію дозвілля, виконання призначень лікаря і т.п.

медична підготовка

При догляді за важкохворими і лежачими пацієнтами часто потрібне виконання процедур і маніпуляцій, які вимагають спеціальної медичної підготовки. Тому наймаючи доглядальницю для людини з обмеженими фізичними можливостями, слід уточнити наявність у неї медичної освіти. У пансіонатах «Комфортний Дім» догляд за постояльцями спільно з доглядальницями здійснюють професійні медичні сестри, освіту і досвід яких підтверджені відповідними документами.

 

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

  Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!