Как найти хороший пансионат для пожилых людей

Як знайти хороший пансіонат для людей похилого

Приватний пансіонат для людей похилого віку – це установа, що надає широкий спектр послуг: від створення комфортних безпечних умов проживання до проведення реабілітації після захворювань або травм.

Комплекс послуг сучасного пансіонату для літніх включає зазвичай організоване 5-ти разове харчування, догляд і цілодобове спостереження, допомога в повсякденних справах.

Деякі літні люди вибирають тимчасове проживання в будинку для літніх людей в якості невеликої відпустки від домашніх турбот або для реабілітації після лікарні, інші – залишаються на тривалий час, так як страждають від хронічних захворювань, які потребують постійного догляду і спостереження.

Вибір приватного пансіонату для літнього родича – серйозний і відповідальний крок. Якщо ви шукаєте хороший будинок для людей похилого віку в Києві або іншому місті України, скористайтеся порадами, які допоможуть прийняти правильне рішення.

Подумайте, що ви хочете

Проаналізуйте, які моменти мають для вас першорядне значення: близькість установи до будинку, якісний сестринський догляд, смачне харчування або наявність спеціального відділення для постояльців з деменцією?

Поговоріть з друзями і родичами.

Не соромтеся запитувати знайомих про відомі їм пансіонатах і будинках престарілих, які пропонують послуги з догляду за людьми похилого віку. Інформація, отримана за допомогою “сарафанного радіо”, в деяких випадках є набагато корисніше і достовірнішого. ніж та, яку можна знайти в Мережі.

Телефонуйте в різні пансіонати і будинки пристарілих

Складіть список з декількох пансіонатів і зв’яжіться по телефону з кожним з них. Поцікавтеся, скільки людей проживає в пансіонаті, яка вартість проживання, як організовано харчування, наскільки велика і упорядкована прибудинкова територія. Порівнявши відповіді на важливі для вас питання, ви зможете прийняти більш зважене рішення.

Відвідайте пансіонат особисто

Перед укладенням договору домовтеся про зустріч із завідуючою. На місці ви зможете оцінити, наскільки комфортними, чистими і безпечними є кімнати, в яких селять постояльців, доброзичливість і охайний вигляд персоналу.

Уважно прочитайте договір

Вибравши будинок престарілих, уважно прочитайте договір, зверніть увагу на права і обов’язки сторін. Завжди ставте питання про пункти, які не розумієте. Можна попросити друга або члена сім’ї прочитати договір, перш ніж підписувати його.

Узнать сейчас

Геріатричний пансіонат для літніх в Києві та області по системі ALL INCLUSIVE

  Проживання від 350 грн/доба, трансфер по всій Україні Подаруйте своїй близькій людині достойну, щасливу старість, а ми Вам в цьому допоможемо!